Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z sporych elementów wzmacniających, które doznają się w tamtym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji widać i uczuć różnicę. To niesamowita formuła, która składa się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych z nimi zalety. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zastosować z plusów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo