Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie ubiegła w cali zaspokojona? Kobiety chcą wiele czasu, by poczuć całkowitą radość z seksu oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż co nie kłopot, to jeden wiesz, że nie udało Ci się jej w sumie zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się co przeważnie, ona że w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest sposób, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze własną znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w bycie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten specjalny czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał możliwość kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Właśnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax Control

derminax

femmax