African Mango 900 – Jeżeli chcesz pozbyć się zbytecznych kilogramów sprawdź niezawodny specyfik African Mango 900!

African MANGO to prawdziwy suplement diety widoczny w form tabletek. Efekt ten polecany stanowi dla kobiet dorosłych, które zmagają się z nadwagą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do korzystania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem efektu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał pozycja w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, liczących na planu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest dużym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą rolę w procesie odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji artykułu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Element ten jeszcze wpływa dobrze na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO znajdują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą miarą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pobrania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najdoskonalszego rezultatu należy przyjmować tabletki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (czyni to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować koniecznej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelis tabs

breast fast