Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem z erekcją występuje raz na 5 stosunków, więc można przyjąć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny niewystępowania wzwodu są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku facetów w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Penis napełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem z erekcją powstaje, gdy wzwód nie następuje wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć normalny stosunek. Mówi się o realnym kłopocie ze wzwodem, gdy zaburzenie następuje przynajmniej w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi okres. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Poniżej prezentujemy najczęstsze powody problemów z potencją.
1.Stres i przemęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie mieć siły ani humoru na zbliżenia. Należy wówczas zatroszczyć się o minimalizowanie sytuacji nas stresujących, odprężenie cialis oraz właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 badanych doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja