Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który zwykle sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, erekcja,kamagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć farmakologicznie, w większości wypadków lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach pozbycia się ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez zarazki, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz kamagra zel z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli wypijasz zbyt mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe także pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.