Łatwe? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Apetyt na seks zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest też od możliwości ciała. tadalis
Dlatego poza troską o należytą oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, ażeby sprostał wyzwaniom, jakie pragniemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i ograniczenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości wzwodu, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wymienionymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie podać kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego oraz wymyślnego posiłku: miło i sielankowo lub energicznie oraz ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz bycie tu i teraz z drugą osobą, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra bez recepty