Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje parę prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady z pewnością okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego cialis cena uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka w trakcie seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.