Kamagra zel zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada prawa co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena ogranicza dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne farmaceutyki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde znane forum erotyczne zawiera setki zapytań o inne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki preparatom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów leczenia, co pozwala poza tym pacjentom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy lek koncernu Pfizer, dlatego ich działanie jest identyczne z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników takiego specyfiku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u pań jest Lovegra.
Wybrane preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się działania niepożądane są takie same we wszystkich specyfikach, skuteczność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co wykazują badania kliniczne.
Oprócz środków generycznych Viagrę można zastąpić lekami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne działanie, jednak w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich działania jest przedłużony. Znanym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie zapraszamy