Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na ściskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn należy wzbudzać receptory zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem uciskać pięty. Zabieg warto zacząć od lekkich muśnięć i z czasem zwiększać moc ucisku. Każdą stopę trzeba uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie bardziej reagują na akupresurę miejsc znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masowanie tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą przez to penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel